понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 157
home Познати

Поранешната девојка на Хамилтон откри скандали: Ме користеше само за секс, пред мене бараше тројка со други жени

Порториканката ја откри другата страна на Луис Хамилтон.
Поранешната девојка на Хамилтон откри скандали: Ме користеше само за секс, пред мене бараше тројка со други жени

Вероника Вале, поранешната девојка на Луис Хамилтон, проговори за времето кое го поминала со шампионот од Формула 1.

Атрактивната манекенка од Порторико била со Хамилтон во врска само три месеци, но очигледно тоа било доволно за неа да излезе во јавноста и открие некои тајни.

-Нагло го менуваше расположението. Беше добар, а пота би му дал отказ на пилотот на приватниот авиот, затоа што го користел неговиот тоалет. Еднаш ми е дереше затоа што сум користела погрешен тоалет  во неговата куќа. Ми викаше зошто сум била во купатилото покрај кујната наместо во она во гостинската соба, а потоа ме праша и што сум правела внатре, кажа Вероника, а потоа се свртела и на деталите врзани за сексот:

-Го оставив затоа што ме користеше само за секс. Ме најде преку Инстаграм и потоа прати приватен авион како би му се придружила на Барбадос. Впловивме во романса и еднаш присуствував на сцена каде поранешната девојка Криса Браун ја праша дали би имала тројка со него и со уште девојка. Таа го одби.

 

Најнови вести

Коронавирус