петок, 29. јули 2022. Вести денес: 139
home Познати

Поранешната девојка на Бред Пит позира во костим за капење: Доби бројни навреди и критики поради ова (ФОТО)

Поранешната девојка на Бред Пит позира во костим за капење: Доби бројни навреди и критики поради ова (ФОТО)

Иако е во петтата деценија, славната актерка и поранешна девојка на Бред Пит изгледа како девојче.

Доказ за тоа е и нејзината најнова фотографија на Инстаграм. Истата, сепак, не им се допадна на најголем дел од фановите.

Џулијет Луис (45) сподели дел од својот одмор.

На песочна плажа, меѓу палмите, таа со насмевка го покажува своето мускулесто тело. На многумина овој изглед воопшто не им беше привлечен, па ја “нападнаа“ со жестоки коментари.

Луѓето и порачаа дека личи како машко, дека има многу мускули, дека е премногу слаба, дека воопшто нема гради и дека костимот на неа е смешен.

Коронавирус