петок, 14. мај 2021. Вести денес: 120
home Познати

Порака од семејството Дурловски: Нивната изведба ќе ви го стопли срцето (ВИДЕО)

Порака од семејството Дурловски: Нивната изведба ќе ви го стопли срцето (ВИДЕО)

Во ова е време-невреме седум/осмини може да стоплат нечие срце, стои во пораката која ја објавуваат Дурловски на Фејсбук.

Игор, Ана и нивните дечиња ја изведоа „Што ми е мило”, а нивната изведба сигурно ќе ви се допадне.

Најнови вести

Коронавирус