среда, 8. декември 2021. Вести денес: 61
home Познати

Поради стајлингот на Парис Хилтон сите повторно во дилема: Дали богатата наследничка навистина е бремена?

Поради стајлингот на Парис Хилтон сите повторно во дилема: Дали богатата наследничка навистина е бремена?

Богатата наследничка Парис Хилтон (40) ги збуни сите со стајлингот што крие, но открива и дека Парис е во „друга“ состојба, како што беше напишано пред неколку месеци, кое таа го негираше.

Парис и нејзиниот свршеник Картер Реум (40) се фотографирани пред да излезат на романтична вечера во Вашингтон, а богатата наследничка или не е бремена или успеа да го покрие стомакот со облека.

Таа беше облечена во широк, црн фустан со набори, над кој носеше црна јакна. Во зависност од аголот на фотографирањето, се чинеше и дека Парис го покрива стомакот. Иако таа ја демантираше веста, сепак не би било случај славните да сакаат да го задржат тоа за себе и да не зборуваат за тоа.

„Зар не е трудна, каде и е стомачето?“, „Се гледа како го покрива стомакот“, „Парис блеска“, „Убави идни родители“, „Дефинитивно не е бремена“, се дел од коментарите.

Најнови вести

Коронавирус