четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 186
home Познати

Поради овој гест на идниот зет Цеца плачела без престан на првото нивно запознавање – станува збор за подарок со ликот на Аркан (ФОТО)

Поради овој гест на идниот зет Цеца плачела без престан на првото нивно запознавање – станува збор за подарок со ликот на Аркан (ФОТО)

Фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ откри дека еден гест на фудбалерот Немања Гудељ буквално ја расплакал за време на нивното прво запознавање во вилата на Дедиње.

Имено, таа не сакаше да открие за што станува збор, но на социјалните мрежи се појави фотографија која Немања ја купил, а на која позираат Анастасија и нејзиниот татко Аркан.

-Немања направи еден гест, ми предизвика солзи на очите, емотивна реакција, но за тоа не сакам да зборувам. Секогаш сум почитувала џентлмени и имав среќа да бидам мажена за џентлмен и имам во опркужувањето џентлмени, изјави Цеца на вчерашната прослава по повод роденденот на нејзината ќерка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by style&art 🎨🖌 (@dajanastyle)

Инаку Гудељ на прославата дојде со насмевка на лицето која не ја симнуваше речиси целата вечер.

Коронавирус