среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 176
home Познати

Поради оваа фотографија: Убавата Емили доби безброј непристојни понуди (ФОТО)

Поради оваа фотографија: Убавата Емили доби безброј непристојни понуди (ФОТО)

Таа со секоја своја објава предизвикува реакции, а со последната буквално им го “помати“ умот на мажите.

Манекенката Емили Рајтаковски со само една слика успеа да испровоцира низа коментари и непристојни понуди.

Емили објавила фотографија на која со глисер се вози низ Париз. Во провокативен стајлин, но и поза, манекенката го зачини својот инстаграм профил.

Имено, таа малку ја подигна ногата додека седеше на глисерот, а нејзините машки фанови тоа го протолкуваа како “повик“.

Многумина посакаа да се најдат во нејзиното друштво, а фотографијата предизвика и мноштво експлицитни пораки, предрасуди, мислења и ласкави коментари.

Коронавирус