сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 19
home Познати

Поради оваа фотографија на Мисицата се чудат четири милиони луѓе- овој с*кси симбол воопшто никогаш не носи гаќички (ФОТО)

Поради оваа фотографија на Мисицата се чудат четири милиони луѓе- овој с*кси симбол воопшто никогаш не носи гаќички (ФОТО)

Познатата поранешна мисица често на својот профил на Инстаграм прикачува провокативни фотографии за своите четири милиони фанови.

Имено овие денови поради една фотографија мисицата Оливиа се најде на сите на сите светски портали.

 

View this post on Instagram

 

Happy face before I spilled an entire bowl of guacamole on this white shirt 🥴

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

Таа преку објавена фотографија напиша дека ги бара пантоланите, а со својот изглед го привлече целото внимание во светот.

Многумина од фановите не можеа да го тргнат погледот од неа, додека други пак ја прашуваа дали ги нашла пантоланите.

На фотографијата инаку таа не носи гаќички, што уште повеќе предизвика лавина на коментари и реакции.

 

View this post on Instagram

 

Brb looking for my pants👖

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

Оливиа инаку се прослави со победата на избор на Мис на Исланд во 2012 година, а победи и на изборот за Мис Универзум.

Најнови вести

Коронавирус