вторник, 13. септември 2022. Вести денес: 137
home Познати

Поради оваа фотографија, многумина се сомневаат дека Рада Манојловиќ е бремена: Еве што вели таа

Поради оваа фотографија, многумина се сомневаат дека Рада Манојловиќ е бремена: Еве што вели таа

Откако се појавија фотографии на Радмила Манојловиќ, на кои, како што коментираат многумина, изгледа како да е бремена, се огласи пејачката.

Имено, на нејзините фан-страници се појави фотографија на која пејачката го држи стомакот, па фановите напишаа дека изгледа „како да е во почетна фаза на бременост“, а Рада откри дали е тоа вистина.

– Ма како да не, сликите се од пред Христос, од 2017 година. Мислам дека кога бев во Сараево на настап. Таков е фустанот – рече Манојловиќ за „Србија денес“.

Пејачката е во врска со пејачот Харис Берковиќ многу години, но тие не сакаат да ја обелоденат својата врска во јавноста, а нејзиното поранешно момче Милан Станковиќ е соло играч или пак вешто се крие.

Никогаш не зборувала многу за нејзината поранешна врска, а Манојловиќ неодамна прозборе само за тоа што било причина за раскинување на неа и Милан.

– Нашата врска отсекогаш била одлична. Едноставно не беше добро кога раскинавме – се пошегува Рада.

– Имавме мала расправија, но во последните десет години бевме во исправни, дури можам да кажам и пријателски односи. Знам дека тој мисли добро за мене, па дури и го прашувам за совет кога станува збор за нови песни, како и тој од мене, секако – призна неодамна пејачката за „Иџ“.

Коронавирус