понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 163
home Познати

Поради ова “селфи“ Викторија Бекам се заканува со развод (ФОТО)

Поради ова “селфи“ Викторија Бекам се заканува со развод (ФОТО)

Дејвид Бекам се чини дека повеќе го сакаат жените откако го напушти фудбалот. Тој е магнет каде и да се појави па така на неговиот шарм не одолеа и данската манекенка Хелен Кристенсен.

Таа е прекрасна жена на која годините не и можат ништо иако ова лето ќе наполни 50.

Но, ова не и се допаѓа на сопругата на Девид, Викторија.Таа збеснала откако го видело нивното селфи во медиумите и се заканила со развод. Таа се сомнева дека Дејвид ја изневерува со манекенката и бара да прекине секој контакт со неа.

Најнови вести

Коронавирус