вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 192
Во живо

Вонредна пресконференција на ВМРО-ДПМНЕ: Објава на нови шокантни детали од злоупотребата на институциите со цел притисок врз граѓаните да гласаат за СДСМ

home Познати

Поради нејзиниот з*дник настана хаос на Инстаграм: Старлетата ги распамети фановите – „што е ова?“

Поради нејзиниот з*дник настана хаос на Инстаграм: Старлетата ги распамети фановите – „што е ова?“

Британската старлета и инфлуенсерка Деми Роуз уште еднаш ја загреа атмосферата на Инстаграм.

Имено, старлетата овој пат објави фотографија на која позира свртена во грб во црно танга боди.

Она што дојде до израз е нејзиниот огоромен задник за кој следбениците не престануваат да коментираат.

„Што е бре ова“, „Гориш“; „Уау“ се само некои од коментарите кои се најдоа под фотографијата.

Најнови вести

Локални избори 2021