недела, 13. јуни 2021. Вести денес: 106
home Познати

ПОРАДИ НЕЈЗЕ ЌЕ ЈА ЗАБОРАВИТЕ ДИЛЕТА ЛЕОТА: Оваа сек*сапилна новинарка има снимка за возрасни, а ја споредувaат и со Ким Кардашијан (ФОТО)

ПОРАДИ НЕЈЗЕ ЌЕ ЈА ЗАБОРАВИТЕ ДИЛЕТА ЛЕОТА: Оваа сек*сапилна новинарка има снимка за возрасни, а ја споредувaат и со Ким Кардашијан (ФОТО)

Популарноста која што ја стекна италијанската спортска новинарка Дилета Леота, со сигурност ги стави во сенка нејзините колешки ширум светот.

Меѓутоа се чини дека сега и нејзе може да ја засени атрактивната Химена Санчез, 36-годишната Мексиканка која што работи во американскиот „Фокс спорт“.

Ова атрактивна убавица, популарноста ја стекна објавувајќи провокативни и разголени фотографи на социјалните мрежи и веднаш им паднала на око на бројни медиумски куќи кои сватиле дека нејзиниот изглед би можел да им ја подигне популарноста и гледаноста кај припадниците на посилниот пол.

Благодарение на тоа што следи спорт, веднаш била ангажирана , па известувала за бројни спортски настани во Северна и Јужна Америка.

За нејзината популарнос се разбира придонесе и домашното видео за возрасни, кое што протече во јавноста и веќе цела година кружи на интернет, меѓутоа тоа воопшто не ја вознемирило и продолжила да напредува.

Ианку, покрај тоа што се занимава со спорт, ја нарекуват и мексиканската Ким Кардашијан.

ЕУРО 2020

Македонија