четврток, 5. октомври 2023. Вести денес: 0
home Познати

Поради неа сите гледаат „Ѕвездите на Гранд“: Денес таа е секс бомба, но пред 12 години изгледала ВАКА (ВИДЕО)

Она што е интересно овие денови во врска со водителката е тоа што се појави видео како таа навистина изгледала пред 12 години кога ја започнала својата кариера како актерка.
Поради неа сите гледаат „Ѕвездите на Гранд“: Денес таа е секс бомба, но пред 12 години изгледала ВАКА (ВИДЕО)

На балканците веќе со години им е добро позната познатата водителка на „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет која важи за една од најсексапилните водителки.

Она што е интересно овие денови во врска со водителката е тоа што се појави видео како таа навистина изгледала пред 12 години кога ја започнала својата кариера како актерка.

Сања без која тешко е да се замисли музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ во 2006 година играла во една серија, а како навистина изгледала таа погледнете во продолжение.

Најнови вести