вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 1
home Познати

Поради краткото фустанче од кое и излегува задникот се скараа фановите на Ана Николиќ: „Мора ли задникот да ни го буташ под нос“

Поради краткото фустанче од кое и излегува задникот се скараа фановите на Ана Николиќ: „Мора ли задникот да ни го буташ под нос“

Коментарите под фотографиите на Ана Николиќ веќе со месеци се поделени поради нејзиното драстично ослабување.

Така беше и овој пат кога пејачката Ана Николиќ сподели нова фотографија на Инстаграм на која носеше кратко фустанче од кое и излегуваше задникот.

-Ах душо драга…па што ти се случило? На првата слика дефинитивно се гледа како задникот ти е млитав. Супер си ослабела, сите го видовме тоа, но мораш ли и задникот да ни го буташ под нос? Е само дел од коментарите под фотографијата на пејачката.

 

View this post on Instagram

 

Nisam htela da se trudim, druge krivim što mi ne ide . . . Istini u oči žmurim, al’ ogledala me vide . . ? @beautybar_eridan

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

По ова следувало и одговор од друг фан на пејачката.

-Ана нека си ти жива и здрава и задоволна личност, останатите кои го коментираат нејзиниот изглед нека земат убаво огледало и нека го прашаат колку им треба вишок или помалку килограми, ако тоа ви е најважно во животот. Битно е да се сакате себе си какви и да сте и да го живеете животот, пишува во другиот коментар за поддршка на Ана.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

 

View this post on Instagram

 

“Ova mala ne zna sta ce, kaze da … pa ne ne… a zamnom sece vene… MALA JE LABILNA” ..

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Коронавирус