вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 139
home Познати

Поради болест го откажа концертот, па откри како се лекува: Северина во црно секси бикини ги почести фановите од топлите краишта (ФОТО)

Поради болест го откажа концертот, па откри како се лекува: Северина во црно секси бикини ги почести фановите од топлите краишта (ФОТО)

Познатата хрватска пејачка Северина Којиќ го откажа вчерашниот концерт, а на социјалните мрежи ја откри причината.

-Мака ми е и имам вирус, па затоа немав вчера концерт, но овој морски еж ми го поправи расположението, напиша под фотографијата пејачката.

Со оглед на тоа дека таа во последно време работи на својот нов албум, а ја припрема и турнејата очигледно и ослабел имунитетот.

Фановите и посакаа брзо оздравување, а фотографијата има повеќе од 30 илјади лајкови.

Коронавирус