сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 110
home Познати

Популарната српска пејачка во неочекувано издание: Два дена не се пресоблекла, а шета и со маска на лицето (ФОТО)

Популарната српска пејачка во неочекувано издание: Два дена не се пресоблекла, а шета и со маска на лицето (ФОТО)

Некогаш атрактивната и најпосакувана пејачка Ана Николиќ, денес има на себе неколку килограм повеќе и се чини како да не води сметка за својот физички изглед.

Пред неколку дена папараци ја снимиле додека таа излегува од дома.

Еден ден таа е снимена како излегува од куќата и со својата мајка оди до продавница за спортска опрема и веднаш се враќаат дома, а наредниот ден Николиќ излегла од куќата после 12 часот облечена исто како претходниот ден и заминала во салон за убавина каде поминала два часа.

Од студиото за убавина излетала набрзина и тоа се уште носејќи маска на лицето и си заминала.

Коронавирус