четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 78
home Познати

Популарната хрватска пејачка го запали Инстаграм: Лидија Бачиќ ги покажа гаќичките (ФОТО)

Популарната хрватска пејачка го запали Инстаграм: Лидија Бачиќ ги покажа гаќичките (ФОТО)

Популарната хрватска пејачка Лидија Бачиќ повторно провоцира на социјалните мрежи.

Имено, атрактивната пејачка се фотографираше во домашно издание, но се потрудила фотографијата да испадне секси, така што долниот дел од тренерките ги спуштила долу, притоа покажувајќи ги гаќичките.

Таа за оваа фотографија од своите фанови беше наградена со повеќе од 12.000 лајкови и низа на коментари.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија