вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 103
home Познати

Популарната актерка на провокативен начин го честиташе Националниот ден на кафето! (ФОТО)

Популарната актерка на провокативен начин го честиташе Националниот ден на кафето! (ФОТО)

Софија Вергара важи за една од најубавите актерки. Сега, на свој начин, на сите им го честиташе националниот ден на кафето

Се појави жешка фотографија на убавата Колумбијка, на која е потполно гола, а зрната кафе ги покриваат нејзините интимни делови од телото.

За помалку од половина ден, фотографијата доби повеќе од 700.000 лајкови, а коментарите за нејзината убавина сѐ уште се нижат.

Софија Вергара, инаку, во сите емисии во кои гостува, како и во интервјуата, посочува колку е горда на своето колумбиско потекло и колку го сака кафето и често се шегува на сметка на неквалитетното американско кафе.

Коронавирус