сабота, 10. декември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Поповиќ откри како ќе ја награди Шерифовиќ по финалето на „Ѕвездите на гранд“, но за да го посети ова место мора да исполни еден услов

Поповиќ откри како ќе ја награди Шерифовиќ по финалето на „Ѕвездите на гранд“, но за да го посети ова место мора да исполни еден услов
Foto: ATA Images

Четиринаесеттата сезона на „Ѕвездите на гранд“ заврши во саботата, а Саша Поповиќ сега ги сумираше своите впечатоци.

Тој открива дека имал и фаворит и тоа дека биле браќата Казиќ иако како што вели му било сеедно кој ќе победи.

Марија Шерифовиќ инаку вчера ги собра своите кандидати и прослави во кафеана, а на прашањето што добила од Саша Поповиќ, бидејќи победил нејзин кандидат вели:

-Добива еден ден од мене во Опатија, може да дојде, но мора да плати апартман, бидејќи има пари, вели тој.

Qatar 2022