петок, 29. јули 2022. Вести денес: 114
home Познати

Поповиќ не успеа да ја убеди: Марија Шерифовиќ го напушта шоуто „Ѕвездите на Гранд“, а еве како им соопшти на фановите (ВИДЕО)

Поповиќ не успеа да ја убеди: Марија Шерифовиќ го напушта шоуто „Ѕвездите на Гранд“, а еве како им соопшти на фановите (ВИДЕО)

Марија Шерифовиќ  неколку сезони по ред е дел од жирито во „Ѕвездите на Гранд“, но се чини дека и е доста.

Судејќи по нејзината објава на Инстаграм, Марија решила да се повлече од шоуто.

Одговарајќи на прашање дали планира да остане во Ѕвездите на Гранд, Марија одговорила негативно, одмавнувајќи со главата, погледнете.

Коронавирус