петок, 18. ноември 2022. Вести денес: 194
home Познати

Поповиќ ја покажа гордоста среде емисија- жирито го натера да се соблече по гаќи, а на тоа што следуваше не се надеваше никој (ФОТО)

Поповиќ ја покажа гордоста среде емисија- жирито го натера да се соблече по гаќи, а на тоа што следуваше не се надеваше никој (ФОТО)

Директорот на Гранд Саша Поповиќ во јавноста е познат како шоумен, па своите способности не ги изостави и во најновата емисија на „Ѕвездите на гранд“.

Имено членовите на жирито се шегуваа на негова сметка, па му побараа да ги покаже гаќите, мислејќи дека тоа нема да го направи, за да на крајот ги изненади сите.

-Зошто да не ги покажам? Мене не ми е проблем да се соблечам и тука пред вас, вели Саша откопчувајќи ги фармерките и тоа пред камерите.

Жирито се смееше целото време на неговиот потег, а тој уште еднаш докажа како е да се биде во центарот на вниманието.

Коронавирус