петок, 16. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Помладата сестра на Кејт Мос во проѕирен фустан го покажа задникот (ФОТО)

Помладата сестра на Кејт Мос во проѕирен фустан го покажа задникот (ФОТО)

Лоти Мос, атрактивната помлада сестра на манекенката Кејт Мос, привлече големо внимание на еден настан во Лондон, појавувајќи се во црно боди преку кое носела проѕирен краток фустан.

Убавата 21- годишна Лоти со стајлингот во преден план го стави својот гол задник, а веднаш потоа и деколтето за кое неодамна призна дека го „средила“ со естетска операција.

-Ги средив градите и многу сум среќна. Мора да потрошите на себе и мора да се почестите, ова за мене беше едно од оние малку честења кои жените сакаат да си го пружат, рекла Лоти во таа прилика.

Таа додала и дека ставила филери во усните, но дека поради тоа малку зажалила, пишува „Дејли мејл“.

Коронавирус