понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 0
home Познати

„Поминав низ многу полоши работи од Милена Радуловиќ“ – потресна изјава на српската водителка

„Поминав низ многу полоши работи од Милена Радуловиќ“ – потресна изјава на српската водителка

Водителката на утринската програма на „Hepi televizija“, Јована Јеремиќ, изјави дека би сакала да биде ја угости актерката Милена Радуловиќ во нејзината емисија, која го обвини нејзиниот поранешен учител по глума Мирослав Мико Алексиќ за силување.

Јеремиќ откри дека на почетокот на нејзината кариера добивала непристојни пораки и дека „би сакала Милена да и биде гостинка“.

– И јас имав многу тежок живот и поминав низ можеби полоши работи. Заклучив дека е страшно кога мажите ја користат немоќта на една жена, јас би ги кастрирал таквите, рече Јована и додаде:

„На почетокот на мојата кариера имаше толку многу непристојни понуди што е неверојатно. Реков “не” на непристојните понуди, тоа не беше мојот пат. Милена Радуловиќ ќе биде моја гостинка и ќе ги открие сите детали од нејзиното страшно искуство”

ЕУРО 2020

Македонија