петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 130
home Познати

Помина низ пекол, па заврши на психијатрија: Убавата пејачка конечно ужива по тешкиот период (ФОТО)

Помина низ пекол, па заврши на психијатрија: Убавата пејачка конечно ужива по тешкиот период (ФОТО)

Селена Гомез овој февруари решила да го помине на тропска дестинација, со неколку најдобри пријателки, неколку дена пред венчавката на една од нив.

26-годишната пејачка веќе извесен период го избегнува медиумското внимание, па ваквите фотки се вистинска реткост.

Селена е отворена за тешкиот период низ кој минуваше, а беше поврзан со нејзиното физичко, но и ментално здравје, па моментите на кои изгледа здраво и среќно вистински ја израдуваа јавноста.

 

View this post on Instagram

 

Careless beautiful woman☀️? #selenagomez

A post shared by ? (@babebzd) on

Коронавирус