понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 137
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Полуголата Меган Фокс игра во спот на раперот , поради кого го оставила сопругот (ВИДЕО)

Полуголата Меган Фокс игра во спот на раперот , поради кого го оставила сопругот (ВИДЕО)
WESTWOOD, CA - AUGUST 03: Actress Megan Fox arrives at the Los Angeles Premiere of 'Teenage Mutant Ninja Turtles' at Regency Village Theatre on August 3, 2014 in Westwood, California. (Photo by Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

Холивудската ѕвезда Меган Фокс глуми во новиот музички спот за Machine Gun Kelly, раперот поради кого наводно го напуштила сопругот по 10 години брак.

Актерката, најпозната по улогата како Микаела Банс во Трансформер, се појави во спотот за песната Крвав Валентин, кој беше објавен на ЈуТјуб пред два дена, и веќе собра повеќе од 6,3 милиони прегледи.

На почетокот на видеото, парот е во кревет заедно, но потоа следува пресврт затоа што гледаме дека раперот е врзан со розова лента. Потоа, се гледа Фокс како танцува во гаќички околу голема самовила, имитирајќи ги зборовите на песната.

Видеото излезе по веста дека актерката се развела од сопругот Брајан Остин Грин, актер со кого е во брак 10 години.

 

View this post on Instagram

 

super cool car photo shoot

A post shared by Megan Fox (@meganfox) on

Коронавирус