среда, 28. септември 2022. Вести денес: 86
home Познати

Полската секс бомба која ќе навива против Македонија ги полудува мажите на Инстаграм- кога ќе видите како го најави мечот ќе се препотите

Полската секс бомба која ќе навива против Македонија ги полудува мажите на Инстаграм- кога ќе видите како го најави мечот ќе се препотите

Се сеќавате на Марта Барцок, полската секс-бомба која не пропушта ниту еден меч на својата фудбалска репрезентација? Марта е една од најсекси навивачките во светот, која кога и да се појави, во преден план секогаш е бујното деколте, кое ги собира воздишките од илјаници навивачи.

 

View this post on Instagram

 

Tęczowo ? @femmeluxefinery #Luxegal

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

Нема сомнение дека Марта ќе биде и на трибините во Варшава в недела кога Македонија ќе ѝ гостува на Полска, предводена од Левандовски и другите ѕвезди. А, додека го чека новиот меч на својата селекција, жески и провокативни слики го запалија Инстаграмот.

 

View this post on Instagram

 

Leather in this weather. @femmeluxefinery #Luxegal

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

 

View this post on Instagram

 

Narodowy w tle ???⚽️?? #wczoraj #PolskaAustria #POLAUT #laczynaspilka #ReprezentacjaPolski #football #pgenarodowy #prettylittlething

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

Инаку на последното Евро 2016 во Франција беше избрана за – мис на ЕП!

 

View this post on Instagram

 

Nowy sezon, nowe wyzwania. Do boju “Bieliki” ???⚽️? #matchday #svnpol #reprezentacjapolski #laczynaspilka

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

 

View this post on Instagram

 

Oh hey there. ??‍♀️ @motelrocks #motelrocks

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

 

View this post on Instagram

 

OOPS!

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

Коронавирус