понеделник, 23. септември 2019. Вести денес: 0
home Познати

Полни раце пари: Српската пејачка облече сексапилен комбинезон и за неколку минути заработи брдо пари (ФОТО)

Полни раце пари: Српската пејачка облече сексапилен комбинезон и за неколку минути заработи брдо пари (ФОТО)

Српската пејачка Селма Бајрами пеејќи на една приватна прослава заработи брдо пари.

Пејачката која беше задолжена за атмосферата на една приватна прослава покажа како се заработува добар бакшиш.

Облечена во црн комбинезон кои ги истакна бујните гради ги остави во неверување сите откако започна да пее, а со својот глас ги намами гостите и бакшишот.

На фотографиите се гледа како таа да заработила неколку илјади евра, пренесуваат српските медиуми.