сабота, 31. јули 2021. Вести денес: 0
home Познати

ПОЛН ПОГОДОК: Кија и Џани со заедничка песна, никој не очекуваше ваква комбинација (ВИДЕО)

ПОЛН ПОГОДОК: Кија и Џани со заедничка песна, никој не очекуваше ваква комбинација (ВИДЕО)

Кристина Коцкар ги помести сите граници кога нејзиниот стил на музика е во прашање.

Таа влезе во турбо-фолк водите и за дует го избра најдобриот во тоа- пејачот Џани.

Песната се вика „Лесно ти е да бидеш верен кога никој не те гледа“.

Комбинацијата Кија-Џани никој не ја очекуваше, но кога ќе ја слушнете песната ќе признаете дека направиле полн погодок.

Коронавирус