понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 27
home Познати

Полицијата ја тресе српската естрада: Фатени уште две познати ѕвезди како шмркаат, се трага по дилерот на естрадата

Според сознанијата на српските медиуми станува збор за постари личности кои се популарни низ целиот Балкан.
Полицијата ја тресе српската естрада: Фатени уште две познати ѕвезди како шмркаат, се трага по дилерот на естрадата

По објавената видео снимка на која јасно се гледа како познатиот пејач Дарко Лазиќ шмрка, српските медиуми откриваат дека постојат уште најмалку две познати личности кои исто така се уловени како користат дрога.

Според сознанијата на српските медиуми станува збор за постари личности кои се популарни низ целиот Балкан.

А медиумите засега не откриваат детали се додека не објави официјално полицијата.

Имено вчера медиумите објавија шокантна снимка и фотографии како познатиот пејач Дарко Лазиќ шмрка, а тоа беше повод полицијата да започне и своја акција, погледнете.

Коронавирус