среда, 1. декември 2021. Вести денес: 141
home Познати

Полесно и е кога болката ја дели со целиот свет: Ванеса сподели фотографија од загинатата ќерка, а овие зборови ја кинат душата (ФОТО)

Полесно и е кога болката ја дели со целиот свет: Ванеса сподели фотографија од загинатата ќерка, а овие зборови ја кинат душата (ФОТО)

Ванеса Брајант, вдовицата на Коби Брајант која во стравичната несреќа покрај сопругот ја изгуби и ќерката Џијана, активна е на социјалните мрежи каде својата болка ја дели со целиот свет.

Овојпат Ванеса на Инстаграм сподели фотографија на својата трагично настрданата ќерка и со неа напиша зборови кои ја кинат душата.

Го гледам моето девојче повторно насмеано и среќно со кошаркарска топка под раката, во виолетово жолта тренерка и тоа ми го загреа срцето. Мојата Џиџи – напиша Ванеса.

Најнови вести

Коронавирус