вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Покрај свршеницата и синот во креветот на Дарко Лазиќ е и она: Поранешната сопруга на пејачот ќе пукне од мака кога ќе го види ова

Покрај свршеницата и синот во креветот на Дарко Лазиќ е и она: Поранешната сопруга на пејачот ќе пукне од мака кога ќе го види ова

Пејачот Дарко Лазиќ по разводот со Ана Севиќ ретко може да се види со неговата ќерка Лорена која ја има од првиот брак со Ана, а поради тоа се жалеше и преку медиумите.

Пејачот потоа со својата нова свршеница Марина Гагиќ го доби својот прв син Алексеј, а по сите написи во медиумите дека Ана и забранува на нејзината ќерка да го запознае братот, овој пат пејачот нема право да се лути.

Дарко овој пат на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која се гледа дека овие денови таа е на гости кај својот татко запознавајќи се со своето ново братче.

Парот на фотографијата лежи во кревет заедно со нивните две деца.

Најнови вести

Локални избори 2021