четврток, 24. ноември 2022. Вести денес: 98
home Познати

Покрај ова тело спие Бредли Купер: Ирина Шаек ги полуде мажите со новата фотографија

Покрај ова тело спие Бредли Купер: Ирина Шаек ги полуде мажите со новата фотографија

Славната манекенка Ирина Шаек која со актерот Бредли Купер има ќерка, повторно го покажа своето совршено тело.

Според мислењето на многумина таа е една од најубавите жени во светот.

Мажите со сигурност му завидуваат на Бредли кој секојдневно има можност да ужива во нејзиното тело, а згодната манекенка не ја пропушти шансата да објави нова фотографија на социјалните мрежи и да ги полуди мажите.

 

Најнови вести

Коронавирус