понеделник, 1. март 2021. Вести денес: 188
home Познати

Покажа од кого ја наследи убавината, но фановите не и веруваа дека таа и е мајка: Свршеницата на Лазиќ ја покажа мајка си (ФОТО)

Покажа од кого ја наследи убавината, но фановите не и веруваа дека таа и е мајка: Свршеницата на Лазиќ ја покажа мајка си (ФОТО)

Дарко Лазиќ речиси да го живее својот втор живот откако во октомври минатата година доживеа страшна сообраќајна несреќа во која за малку ќе го изгубеше својот живот.

Оттогаш па се до сега тој своето опоравување го ужива во присуство на својата свршеница Марина Гагиќ.

Неговата свршеница која е вистинска убавица и е бремена, а неодамна покажа како ужива во присуство на својата мајка и покажа од кого ја наследила убавината.

Имено двете позираа во автомобил, а фотографијата веднаш привлече големо внимание кај фановите.

Коронавирус