среда, 8. јули 2020. Вести денес: 49
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Покажа на кого личи – Борко Ристовски на вечера со мајка му (ФОТО)

Борко и неговата избраничка веќе извесно време живеат во Барселона, а сега на посета дошла и мајката на Борко.
Покажа на кого личи – Борко Ристовски на вечера со мајка му (ФОТО)

Голманот на македонската ракометна репрезентација Борко Ристовски објави фотографија заедничката вечера со својата мајка во Барселона.

Борко и неговата избраничка веќе извесно време живеат во Барселона, а сега на посета дошла и мајката на Борко.

Брачниот пар наскоро ќе го добие својот прв син, за кој најавија дека ќе се вика Душан, по починатиот татко на Борко.

Парламентарни избори 2020