сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 24
home Познати

Погледот во нејзините силикони ќе ве хипнотизира – Дара Бубамара дефинитивно не користи фотошоп, „доволно“ и се џиновски (ФОТО)

Погледот во нејзините силикони ќе ве хипнотизира – Дара Бубамара дефинитивно не користи фотошоп, „доволно“ и се џиновски (ФОТО)

Популарната српска пејачка Дара Бубамара не престанува да провоцира.

Таа овој пат повторно замина на одмор во Дубаи иако веќе беше таму неодамна со своето момче.

Од таму таа со фановите сподели фотографија во минијатурни бикини од кое буквално силиконите ќе и испаднеа.

Со оглед на годините со оваа фотографија Бубамара покажа дека се уште може да им парира и на младите девојки, а тоа го потврдија и нејзините следбеници.

„Дара малку по малку, па во Дубаи“, „Гори се, неверојатно изгледаш“, „Бомба си“, „Палиш и жариш на Инстаграм“, „Оваа жена како што старее е позгодна“, се само дел од коментарите на социјалните мрежи.

Најнови вести

Коронавирус