четврток, 2. февруари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Погледот ќе ви се задржи таму доле: Харис Џиновиќ во костим за капење и без неговиот заштитен знак- шеширот на глава (ФОТО)

Погледот ќе ви се задржи таму доле: Харис Џиновиќ во костим за капење и без неговиот заштитен знак- шеширот на глава (ФОТО)

Пејачот Харис Џиновиќ веќе со години наназад важи за еден од најбараните пејачи во регионот.

Музичката легенда покрај својот моќен глас е препознатлив и по тоа што секогаш носи шешири, со што со текот на годините стана негов заштитен знак.

Харис во една прилика откри дека не знае точно колку шешири има, но ги има многу.

Но, сигурно сте се запрашале како тој навистина изгледа без покриена глава, погледнете.