понеделник, 5. декември 2022. Вести денес: 137
АКТУЕЛНО

Скопје БЛОКИРАНО, Данела Арсовска со СПЕЦИЈАЛЦИ се брани од СКОПЈАНИ и новинарските екипи

home Познати

Погледнете зошто сите гледаа во водителката на „Гранд“ на големото финале – ова длабоко деколте ги хипнотизираше гледачите (ФОТО)

Погледнете зошто сите гледаа во водителката на „Гранд“ на големото финале – ова длабоко деколте ги хипнотизираше гледачите (ФОТО)

Водителката на „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет се појави на финалето на „Ѕвездите на гранд“ во елегантен долг фустан во розова боја.

Оваа комбинација речиси и стоеше неодоливо на водителката, а на себе имаше и дискретен накит.

Косата на Сања и беше собрана, па нејзиното лице дојде до израс.

Инаку таа веќе добро и е позната на публиката, особено по стилот на облекување од емисија во емисија во шоуто.

Она што најмногу привлече внимание е нејзиното длабоко деколте кое буквално беше доминатно пред малите екрани.

Коронавирус