среда, 20. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Погледнете каква желба си замисли? Цеца фрли паричка во Фонтана Треви

Погледнете каква желба си замисли? Цеца фрли паричка во Фонтана Треви

Цеца Ражнатовиќ го посети Рим во сосема опуштено , но сјајно и секогаш модерно издание. Најголемата српска фолк ѕвезда го посети овој италијански град за да се одмори по настапот во Виена, каде пееше за матуранти.

Таа фрли паричка за среќа во Фонтана ди треви, прошета по шпанските скали и посети многубројни локалитети во вечниот град.

 

 

View this post on Instagram

 

Obožavam kada sam turista! ? ??

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Таа на себе имаше бела маичка, фармерки и црна „Шанел“ чанта кои одлично и прилегаат како турист во овој атрактивен град во Италија.

 

 

Коронавирус