понеделник, 12. септември 2022. Вести денес: 128
home Познати

Погледнете како се однесуваат Карлеуша и Марија во студиото и дали разговараат (ФОТО)

Погледнете како се однесуваат Карлеуша и Марија во студиото и дали разговараат (ФОТО)

Јелена Карлеуша и Марија Шерифовиќ разговараат, а доказ за тоа е и снимката од Гранд Студио, каде и двете пристигнаа денес да снимаат нови емисии од натпреварувањето на Ѕвездите на Гранд.

Имено, тие двете сè уште седат таму каде што седеа – едни покрај други, а на видеото се гледа како разменуваат зборови, а потоа разговараат на нивните места, очигледно добро расположени.

Да потсетиме, расправијата меѓу поранешни / сегашни пријатели се појави кога Марија објави дисквалификација на кандидатката Вања Кнежевиќ, на кого и беше ментор.

Јелена потоа ја отследи од Инстаграм, бидејќи од неа не ја доби очекуваната поддршка, што таа, како што подоцна објави на својот Инстаграм, сигурно ќе ја стореше за неа, доколку ситуацијата беше обратна.

Најнови вести

Коронавирус