петок, 31. март 2023. Вести денес: 43
home Познати

Погледнете како изгледа мајката на Лила, нејзината сестра и таа како бебенце (ФОТО)

Погледнете како изгледа мајката на Лила, нејзината сестра и таа како бебенце (ФОТО)

Кога е во прашање приватноста, нашата позната ТВ водителка Лила Филиповска секогаш пред обожавателите и следбеници споделува повеќе детали од својот живот, освен кога е љубовта во прашање, па е повеќе резервирана, како што вели за да има повеќе среќа.

И овој пат беше така. Имено, Лила за првпат на својот Инстраграм профил објави ретро семејна фотографија на која таа е бебенце во рацете на мајка си, а до нив е и нејзината поголема сестра.

За оние што не знаеја, Лила е родена во Гетеборг и таму живеела се до 12 години, а и денес знае да отиде таму, односно кај сестра си.

Есента ги разбуди сеќавањата на нашата популарна водителка, а тоа несебично го сподели со своите обожаватели.

Еве ја Лила бебенце: