четврток, 29. октомври 2020. Вести денес: 51
home Познати

Погледнете ја новата играчка на Кајли Џенер – „бугати“ од три милиони долари ВИДЕО

Погледнете ја новата играчка на Кајли Џенер – „бугати“ од три милиони долари ВИДЕО

На само 23 години Кајли Џенер е сопственичка на неколку скапи автомобили, а има и Bugatti Chiron во црно-бела боја.

Овој авттомобил чини 3 милиони долари, а Џенер на Инстаграм, каде заработува неверојатни 986.000 долари по објава, ја покажа и новата играчка.

Коронавирус