четврток, 3. декември 2020. Вести денес: 74
home Познати

Погледнете дел од имотот каде се изолирани Вељко и Богдана (видео)

Погледнете дел од имотот каде се изолирани Вељко и Богдана (видео)

Поради почитување на мерките за заштита од коронавирусот, голем број на граѓани се наоѓаат во своите домови. Меѓутоа, ги има и оние кои од големите градови заминаа на помали места за да го зачуваат своето здравје.

Меѓу нив се Вељко Ражнатовиќ и Богдана Родиќ кои уживаат во околината на домот на Богдана.

Вељко на социјалните мрежи објави како ги поминува деновите во изолација односно редовно тренира бокс. Тој во оваа прилика покажа и дел од имотот на кој моментално ужива со својата сопруга.

Во продолжение погледнете во каква убавина ужива познатиот пар.

 

View this post on Instagram

 

Stay busy

A post shared by SERBIAN ACE ?? Српски Ас (@veljkoraznatovic) on

За потсетување, на почетокот на летото Вељко и Богдана ќе станат родители на нивното прво дете односно син за кој го одбраа името Жељко.

 

Коронавирус