вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Погледите кажаа се`: Нема ништо од разводот на Северина и Игор (ФОТО)

Погледите кажаа се`: Нема ништо од разводот на Северина и Игор (ФОТО)

Игор и Северина Којиќ во последниов период ги полнат весниците со наводните шпекулации за разводот.

Тие не се огласија на оваа тема, но она што е сигурно е дека и двајцата апсолутно не се грижат за негативните приказни.

Една фотографија била доволна тие двајцата сите да ги убедат во спротивото. Игор со последната објава на својот Инстаграм профил објавил романтичен момент со својата сопруга.

Северина и сопругот блескаат не сокривајќи ја насмевката и меѓусебната љубов.

Најнови вести

Коронавирус