среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Почна да живее како што сака: Папараците открија каде оди Меган Маркл по преселбата во Канада (фото)

Почна да живее како што сака: Папараците открија каде оди Меган Маркл по преселбата во Канада (фото)

Меган Маркл, заедно со Хари, ќе го продолжи својот живот во Канада, а веќе има развиено одредени животни навики во оваа земја.

Поточно, папараците биле во можност да ја фотографираат додека се возела со автомобилот.

ФОТО:ПРОФИМЕДИА

Прво, Меган седна на возачкото седиште по долго време и со широка насмевка отиде по нејзината пријателка на аеродромот.

ФОТО:ПРОФИМЕДИА

Патем, девојката со која Меган беше фотографирана е нејзиниот инструктор по пилатес, па после кратката пауза девојките отидоа на час.

ФОТО:ПРОФИМЕДИА

Иако во кралството владее немир, војвотката од Сасекс не ја трга насмевката од лицето, што очигледно дека ваквата промена и тоа како ја очекувала.

Коронавирус