среда, 7. декември 2022. Вести денес: 177
home Познати

Почина познатата инфлуенсерка Емили: Беше млада и бремена со петтото дете (ФОТО)

Почина познатата инфлуенсерка Емили: Беше млада и бремена со петтото дете (ФОТО)

Инфлуенсерката Емили Мичел (36), која била бремена со своето петто дете, починала ненадејно три дена пред Божиќ, потврдило нејзиното семејство.

Блогерката кој го водела Инстаграм профилот на Hidden Way, починала за време на појадокот. Обидите да ги спасат неа и детето биле неуспешни, а лекарите сè уште не ја утврдиле причината за смртта.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by EMILY (@the.hidden.way)

-Нашите срца се скршени и толку многу ќе ни недостасува нејзиното присуство. Ем имаше големо влијание врз животот на многу луѓе и таа загуба е несфатлива за секој што ја познаваше. Нашата пријателка беше посветена мајка и сопруга и многу ги сакаше своите деца, стои на страницата GoFundMe каде се собираат средства за нејзиниот погреб.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by EMILY (@the.hidden.way)

Qatar 2022