понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 173
home Познати

Победникот на Евровизија позира гол, девојките од цел свет го “срушија“ Инстаграм (ФОТО)

Победникот на Евровизија позира гол, девојките од цел свет го “срушија“ Инстаграм (ФОТО)

Дамиано Давид, фронтмен на италијанската група „Манескин“, со својот ексцентричен изглед, го привлече вниманието на целиот свет.

Имено, познато е дека пејачот често ги шокира своите обожаватели со експлицитни фотографии, а сега отиде чекор подалеку.

Тој позираше без ниту едно парче облека на себе, а интимниот дел го покри со баскет.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Damiano David/Måneskin (@ykaaar)

Најнови вести

Локални избори 2021