сабота, 17. септември 2022. Вести денес: 90
АКТУЕЛНО

НОВ УДАР НА ГРБОТ НА ГРАЃАНИТЕ: Поскапуваат млечните производи, сирењето и кашкавалот ќе станат луксуз!

home Познати

Победникот на Евровизија повторно во центарот на вниманието – на девојките нема да им биде добро кога ќе го видат само по гаќички

Победникот на Евровизија повторно во центарот на вниманието – на девојките нема да им биде добро кога ќе го видат само по гаќички

Згодниот Италијанец по кого полуди цела Европа повторно се соблече гол.

На воодушевување на женската публика, младиот Дамјано се пофали со својата фигура на социјалните мрежи.

Но, тоа не би било толку важно доколку победникот на Евровизија на себе не носеше секси гаќички со што го испровоцира фановите низ целиот свет.

Инаку Дамијано Давид по фантастичниот настап на Евровизија и по неговата победа го освој светот, особено женската популација буквално лудува по него.

Најнови вести

Коронавирус