понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 64
home Познати

Победничката на „Гранд“ реши да го подари авомобилот кој го освои- причината ќе ве остави без зборови

Победничката на „Гранд“ реши да го подари авомобилот кој го освои- причината ќе ве остави без зборови

Џејла Рамовиќ која победи во „Ѕвездите на Гранд“ и освои автомобил реши да го подари на својот татко.

Имено таа во образложение за ваквиот потег рекла дека тој бил со неа за време на целото натпреварување.

„Автомобилот го подарив на татко ми, тој за време на целото натпреварувае со мене потроши 9 месеци во автомобил, така да тој автомобил е доволно истрошен сега доби нов“ рекла Џејла.

Најнови вести

Коронавирус