среда, 22. март 2023. Вести денес: 194
home Познати

Победи на Евровизија во 2013 година, па сними порно видео: Времето за неа како да е застанато, кога ќе ја видите ќе се изненадите (ФОТО)

Победи на Евровизија во 2013 година, па сними порно видео: Времето за неа како да е застанато, кога ќе ја видите ќе се изненадите (ФОТО)

Победничката на Евровизија од 2013 година Емили Де Форест овие денови се најде повторно во медиумскиот етер ширум Европа во пресрет на Евровизиското шоу кое ќе се одржи следната недела во Ротердам.

Имено пејачката од Данска која во 2013 година и ја донесе победата на својата земја овие денови повторно е топ тема поради нејзиниот изглед кој е речиси непроменет по победата пред осум години.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emmelie de Forest (@emmeliedeforest)

Пејачката и победничка на Евровизија по победата беше на мета на медиумите откако протече информацијата дека таа снимила порно видео заедно со своето поранешно момче.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emmelie de Forest (@emmeliedeforest)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emmelie de Forest (@emmeliedeforest)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emmelie de Forest (@emmeliedeforest)

-Никогаш не сум снимила такво видео, мислам дека ме помешале со друга девојка, сама на себе сум си ветила дека никогаш нема да снимам такво видео. Мора некој да го злоупотребил моето име, ја барав таа снимка, но никаде не ја најдов, се правдаше тогаш Де Форест.

loading...