понеделник, 27. март 2023. Вести денес: 146
home Познати

Победи на Евровизија во 2013 година, па сними порно видео- храбрата пејачка пред настапот во Израел оваа година се соблече на плажа (ФОТО)

Победи на Евровизија во 2013 година, па сними порно видео- храбрата пејачка пред настапот во Израел оваа година се соблече на плажа (ФОТО)

Победничката на Евровизија од 2013 година Емили Де Форест овие денови се најде повторно во медиумскиот етер ширум Европа.

Имено пејачката од Данска која во 2013 година и ја донесе победата на својата земја овие денови е во Израел каде ќе има свој настап на овогодинешната Евровизија.

И додека учесниците се подготвуваат за вечерашната втора финална вечер, Емили ужива на плажа во костим на капење истакнувајќи ги облините на себе.

Пејачката и победничка на Евровизија по победата беше на мета на медиумите откако протече информацијата дека таа снимила порно видео заедно со своето поранешно момче.

-Никогаш не сум снимила такво видео, мислам дека ме помешале со друга девојка, сама на себе сум си ветила дека никогаш нема да снимам такво видео. Мора некој да го злоупотребил моето име, ја барав таа снимка, но никаде не ја најдов, се правдаше тогаш Де Форест.

loading...

Најнови вести