вторник, 22. септември 2020. Вести денес: 174
home Познати

Победи на Евровизија во 2013 година, па сними п*рно видео: Храбрата пејачка обожува да се фотографира без гаќички (ФОТО)

Победи на Евровизија во 2013 година, па сними п*рно видео: Храбрата пејачка обожува да се фотографира без гаќички (ФОТО)

Победничката на Евровизија од 2013 година Емили Де Форест иако на музичкото шоу победи пред седум години таа се уште е во центарот на вниманието низ цела Европа.

Минатата година откако се појави во публиката на евровизиското шоу во Израел предизвика вистинска бура на реакции, особено откако пред таа вечер неколку денови се сончаше во минијатурно бикини на плажата во Тел Авив.

Пејачката и победничка на Евровизија по победата беше на мета на медиумите откако протече информацијата дека таа снимила порно видео заедно со своето поранешно момче.

-Никогаш не сум снимила такво видео, мислам дека ме помешале со друга девојка, сама на себе сум си ветила дека никогаш нема да снимам такво видео. Мора некој да го злоупотребил моето име, ја барав таа снимка, но никаде не ја најдов, се правдаше тогаш Де Форест.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Emmelie de Forest (@emmeliedeforest) on

Коронавирус